diplomao_honlapra

Diplomaosztó ünnepség az SZTE Zeneművészeti Karán

Az SZTE Zeneművészeti Kar végzős hallgatói 2016. június 25-én, ünnepélyes keretek között vették át diplomájukat.

Az egyetemi oklevelek mellett az 50 éve végzetteknek járó aranyoklevelek, illetve az egyetemi kitüntetések is átadásra kerültek:

-Prof. Dr. Temesi Mária tanszékvezető egyetemi tanár, valamint Márta Andrea tanulmányi csoportvezető "Rektori Elismerő Oklevélben" részesült,

-Gönczy László főiskolai docens "Mestertanári címet",

-Felletár Melinda és Pál Tamás óraadó oktató "Címzetes egyetemi docensi címet" kapott

- A 92 éves Konrád György brácsaművésznek pedig az egyetem a "Szegedi Tudományegyetem Vendégprofesszora" címet adományozta.

A kitüntetteknek ezúton is gratulálunk!

A rendezvényt Konrád György és Dudás Virág Ervin közös játéka színesítette, előadásukban Mozart G-dúr duójának első tétele hangzott el.

Az ünnepségen készült fényképek az alábbi linken megtekinthetők:

ZMK diplomaosztó képek