Pont Ott Party, SZTE 2023

Idén is Pont Ott Parti a Szegedi Tudományegyetemen

Bizonyára már nagyon sokan izgulnak azon, hogy megkezdhetik-e tanulmányaikat szeptemberben a Szegedi Tudományegyetemen. A ponthatárok kihirdetését július 26-án tartják, amit az SZTE szokásához híven idén is fergeteges Pont Ott Partival ünnepel. Fellép a Honeybeast, a Hűvös és a Blues 4 You Band is.

• Az esemény 17 órakor kezdődik a Dugonics téren a Blues 4 You Band koncertjével, majd őket követi 18:30-19:15 között a Hűvös.
  • 19:15-20:30 között DJ Gerix pörgeti a lemezeket, a 20:00 órakor kezdődő ponthatár hirdetés előtt 19:50-kor Prof. Dr. Gellén Klára, az SZTE oktatási rektorhelyettese köszönti a résztvevőket. A ponthatárokat óriás kivetítőn közvetíti az egyetem.
  • 20:30-tól a HoneyBeast ad koncertet.

A Szegedi Tudományegyetem Nemzetközi és Közkapcsolati Igazgatósága által szervezett ingyenes eseményről bővebben IDE kattintva tájékozódhat.

Pósa Tamara

Borítókép: Idén is Pont Ott Parti a Szegedi Tudományegyetemen