Kiemelt hírek

2024. április 30.

Különös előnyre tehet szert, aki megpályázza az SZTE START ösztöndíjat!

Akár 150 ezer forintos ösztöndíjban is részesülhetnek azok, akik 2023-ban megpályázzák a Szegedi Tudományegyetem Junior Akadémia által meghirdetett SZTE START ösztöndíjat. A támogatásra azok a tehetséges diákok pályázhatnak, akik első helyen jelölik meg a Szegedi Tudományegyetemet, és oda felvételt is nyernek.

2024. április 30.

Az ösztöndíjprogram közvetlen kedvezményezettjei azok az egyetemre frissen belépő, pedagógusképzésben hallgatói jogviszonnyal korábban még nem rendelkező diákok, akik a 2023/2024-es felvételi eljárásban első helyen jelentkeznek a Szegedi Tudományegyetem valamely nappali tagozatos pedagógusképzésére.

2024. április 30.
English, maybe? Imádsz nyelveket tanulni? Rettegsz a nyelvvizsgától? Szeretnéd megalapozni a jövődet? Mindegy milyen indíttatásból tanulnál, vár az Idegennyelvi Kommunikációs Intézet (IKI)!
2023. július 06.

Napjainkban a művészeti felsőoktatásban a hagyományos, bevett oktatási eljárások és módszerek, az egyéni előadói és alkotói folyamatok, illetve az alkotómunka technológiai hátterének folyamatos változásában és átalakulásában is megmutatkozik az újítás és a megújulás igénye. Ez a felismerés vezetett oda, hogy a Bartók Béla Művészeti Kar 2023. június 12-én létrehozott egy Művészeti Innovációs Kutatócsoportot, amely ezt a komplex folyamatot hívatott támogatni a tevékenységével.

Friss Hírek RSS