A Szeged Napja ünnepségsorozat részeként, május 21-én, a Daloló Napon részt vettünk a zenei emlékhelyek megkoszorúzásán. Karunkat Dr. Kecskés György általános dékánhelyettes képviselte, aki tiszteletét tette a Szegedi Zenekonzervatórium egykori oktatója, Szatmári Géza emléktáblája előtt.