14.mesterkurzus_2022_hu_rb

14. Nemzetközi Zongora- és Kamarazene-mesterkurzus

Időpont: 2022. augusztus 21-30.

Jelentkezési határidő: 2022. június 30.

Helyszín: Békéscsabai Bartók Béla Szakgimnázium és AMI

Gulyás Márta (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem és a Madridi Zsófia Királyné Zeneakadémia professzora) és Luis Fernando Pérez (Spanyolország, Katarina Gurska Zeneművészeti Egyetem Madrid és a Marshall Akadémia Barcelona professzora) 14. alkalommal tart nemzetközi zongora- és kamarazene mesterkurzust Békéscsabán a Bartók Béla Szakgimnázium és AMI-ban 2022. aug. 21-30 között magyar és külföldi egyetemi hallgatóknak és fiatal művészeknek. A mesterkurzus több fellépési lehetőséget is kínál a résztvevőknek, a záró koncerten kívül naponta déli matiné hangversenyeken mutatkozhatnak be a fiatalok. Idén első alkalommal verseny is színesíti a mesterkurzus programjait.

A jelentkezési határidő 2022. június 30. Bővebb információ a www.bekesbartok. hu honlapon érhető el.

14.mesterkurzus_2022_hu

Friss Hírek RSS