Orgona tanszakunk váci vendégszereplése

A Szegedi Zudományegyetem Zeneművészeti Karának orgona tanszaka régóta jó kapcsolatot ápol a váci Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskolával. 2012 október 18-án vendégül láttuk egy mesterkurzus erejéig Dr Bednarik Anasztázia DLA művésznőt, az intézmény igazgatóját, amely hasznos szakmai tapasztalatszerzésnek bizonyult orgonista hallgatóinknak. A jól működő cserekapcsolat következő állomásaként hallgatóink december 8-án vendégszerepelnek két koncert erejéig Vácott. Az érdekes és igényes műsorválasztás izgalmas koncertélménynek igérkezik. Reméljük nagy sikert aratnak hallgatóink, és a közönség és a hallgatók is sikeres élményekkel térnek haza. A koncertek műsorát Dr Csanádi lászló DLA tanár úr állította össze a növendékek felkészítő tanára.

A koncertek plakátja letölthető az alábbi linkekre kattintva:

Vác, Ferences templom Géza Király tér. 2012.12.08. szombat 12.45

majd este