rektori_diszterem

Karunk oktatói és dolgozói előléptetéseket is kitüntetéseket vehettek át az SZTE díjkiosztó ünnepségén.

Átadó ünnepségnek nevezik a Szegedi Tudományegyetemen azt a különleges alkalmat, amikor vezetői megbízásokat és kinevezéseket, kitüntetéseket nyújt át a Szegedi Tudományegyetem rektora az arra érdemeseknek.

A Zeneművészeti Karon Dr. Lucz Ilona főiskolai docens,Lucz_Ilona_kituntetes a közel négy évtizedes, igényes, a növendékei iránt elkötelezett oktatói és művészi munkája, elismeréseként. Lengyelné Stiebel Klára Laura, a Zeneművészeti Kar Dékáni Hivatalának vezetője, a Kar és a zenei felsőoktatás érdekében kifejtett több mint két évtizedes munkája elismeréseként.

Stiebel_Klara_kituntetes

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa kiemelkedő gyakorlati oktatómunkájáért Mestertanár kitüntető címet adományozott Dr. Zsigmondné Dr. Pap Évának, a Zeneművészeti Kar Zongora Tanszék főiskolai docensének.

2015. július 1-től főiskolai docens munkakörre szóló kinevezést kapott a Zeneművészeti Karon

Kecskes_Gyorgy_kituntetes

Kecskés György DLA,meghívott oktatóként foglalkoztatott főiskolai docens a Rézfúvós Tanszékre,

Kosztandi_Istvan_kituntetes
Kosztándi István DLA,adjunktus a Kamarazene Tanszékre,

Nagy_Eniko_kituntetes

Dr. Nagy Enikő Márta, meghívott oktatóként foglalkoztatott főiskolai docens a Vonós Tanszékre.

Dr. Gyivicsán György, meghívott oktatóként foglalkoztatott főiskolai docens a Rézfúvós Tanszékre, főiskolai docens munkakörre szóló kinevezését külföldi tartózkodása miatt későbbi időpontban veszi át.

Gratulálunk a szép elismerésekhez!

SZTEinfo – Ú. I.

Fotók: Herner Donát