01

Székfoglaló-koncertek: „Fogadja örökbe” a Fricsay Ferenc hangversenyterem székeit!

2015. szeptemberében egy új kezdeményezés indult a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karán: lehetőség nyílt a Fricsay Ferenc hangversenyterem székeinek „örökbefogadására”.

Eddigi örökbefogadók:

Dr. Beke Ferec Attila

Dr. Görög Márta

Dr. Hodúr Cecilia

Dr. Kerek Ferenc

Dr. Keszthelyi-Szabó Gábor

Dr. Martinek Tamás

Lukácsházi Győző

Rácz Polla Metta

Strategic Solutions Kft.

Dr. Schindler Árpád

Dr. Schindlerné Harkai Anita

Dr. Szajbély Mihály

Száz Krisztina

Szecsődi Eszter

Szecsődi Ferenc

Dr. Tóth Péter

Támogatásukat ezúton is köszönjük!

A székek örökbefogadása az alábbi jogosultságokkal jár:

· Az illető neve felkerül az örökbe fogadott székre

· Az illető az SZTE Alma Mater Classic hangversenysorozat következő évadának négy koncertjét ingyenesen látogathatja

· Évente egy alkalommal az előzetesen közzétett listából kiválaszthat egy művet, amelyet a hangversenysorozat egyik koncertjén a Kar művészei előadnak

· Az örökbefogadás igazolására az illető oklevelet kap

Amennyiben kéri, a Kar aktuális rendezvényeiről folyamatosan értesítést küldünk Önnek.

Az örökbefogadás brossúra IDE kattintva letölthető.

Az örökbefogadás díja egy évre: 25.000 Ft

A Zeneművészeti Kar a támogatás teljes összegét a Karon működő művészeti tevékenység támogatására fordítja.

Amennyiben Ön szeretné támogatni a Zeneművészeti Kart egy hangversenytermi szék örökbefogadásával, kérjük, a fenti összeget az alábbi számlaszámra szíveskedjen elutalni:

Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Szegedi Konzervatóriuma Alapítványa

Számlaszám: 57400217-10117688-00000000

(Pillér Takarékszövetkezet)

Utaláskor a közlemény rovatban a következőket szíveskedjen feltüntetni: „Örökbefogadás”, valamint az örökbe fogadó neve.

Az örökbefogadással kapcsolatos esetleges kérdéseivel kérem, forduljon Juhászné Viski Erika gazdasági referenshez (Tel: 62/544-399; e-mail: viski.erika@music.u-szeged.hu)